Sein‰joen Apila kirjasto - Apila library in Sein‰joki, Finland designed by JKMM Architects

Fólie na sklo zajišťují větší soukromí, omezují možnosti zlodějů či chrání před přímým slunečním zářením. Jsou vhodné do bytů, rodinných domů, kanceláří i výloh. To vše v rámci finančně dostupného řešení. 

Fólie na okna šetří peníze 

S fólií na okno se dá ušetřit. V zimě se totiž díky ní výrazně omezí únik tepla přes okno. V horkých letních měsících naopak fólie dopomáhá k příjemnému ochlazení prostoru a klimatizace nemusí jet na plné obrátky. Obojí přináší značné úspory energie. Fólie na okna dále omezuje možnost násilného vniknutí do objektu a vy se můžete cítit více v bezpečí. 

Pocit bezpečí umocní i získané soukromí. Zvlášť, pokud bydlíte v přízemí či v blízkosti jiných staveb. Zvědavé pohledy kolemjdoucích do bytu nemá rád nikdo. Řešením může být v takovém případě pořízení zrcadlové fólie, která vytváří za denního světla ochranný efekt. Nikdo se nemůže dívat dovnitř k vám, zatímco zevnitř je pohled ven neomezený. A bez ztráty přirozeného venkovního světla. 

Fólie na sklo přichází v mnoha provedeních 

Typů fólie na sklo je mnoho druhů a vybere si každý. Kupříkladu majitelé obchodů mohou ocenit fólii do výlohy, díky které nebude blednout vystavené zboží. Ale to není všechno. Nabídka firmy Benda-Fólie je vskutku rozsáhlá. Nabízejí produkty do rodinných domů, bytů, kanceláří a skleněných fasád. V jejich nabídce jsou fólie na balkonové sklo, fólie na dveře, statické fólie na sklo nebo zrcadlové fólie. Podle vašich preferencí pak mohou mít fólie ochranný či dekorativní charakter. 

Samozřejmostí je praktičnost a přizpůsobení běžnému dennímu použití. Fólie jsou opatřeny speciální vrstvou proti poškrábání. Jsou zároveň voděodolné, takže je můžete mýt a ošetřovat úplně stejně, jako jiné skleněné plochy. Zároveň dodávají objektům zrcadlově či barevně estetický vzhled. 

Instalace okenní fólie od odborníků 

Instalace okenní fólie probíhá jednoduše a rychle. Zvlášť v případě, pokud se svěříte do rukou odborníkům z firmy Benda-Fólie. Aplikace probíhá tak, že se fólie nalepí na již namontovanou skleněnou plochu. Není potřeba žádná složitá a dlouhavá demontáž okna, dveří, výlohy apod. 

Firma Benda-Fólie je trhu už od 2002. Pracují u ní opravdoví odborníci, kteří vám rádi pomohou s výběrem té nejlepší fólie na míru vašemu objektu, přáním a potřebám. Na výběr budete mít z bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie, dekorační fólie a dalších typů. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. Tato firma zajišťuje dodání materiálu i instalaci.