Televize bez ovládání jsou již minulostí. Dnešní doba nabízí především pohodlí a rychlost. Dálkový ovladač ať už k televizi, DVD, audiu či projektoru nesmí v běžné domácnosti chybět.

Dálkové ovládání na všechno?

Univerzální dálkový ovladač vybírejte pečlivě a s rozvahou. Není pravda, že stačí zjistit, jakou značku a jaký model má váš přístroj, a univerzální dálkové ovládání okamžitě funguje. Dejte si pozor a nekupujte zajíce v pytli! Emerx vám poradí pomocí tabulky, s kterými přístroji, jaký ovladač umí pracovat.

Co můžu ovládat?

Snadno se vám může stát, že se vám originální dálkový ovladač někam zatoulá při stěhování nebo ho váš psí miláček v zápalu hry rozkouše. Dálkové ovladače Panasonic jsou nabízeny v originálu nebo pak jako levnější varianta náhradní ovladač. Dálkový ovladač Sencor je dodáván především jako originál k TV Sencor, podobně je to u dálkového ovladače Samsung. Ať už vybíráte dálkový ovladač Philips, dálkový ovladač Sony nebo výše jmenované značky, ve všech případech je potřeba si dát pozor na kódy, které je potřeba si pečlivě zjistit. Ne vždy kódy uvedené na internetu platí právě pro váš univerzální dálkový ovladač. Poraďte se s Emerx.

Super možnost je náhradní ovladač EmerxAlien, který vám tým odborníků naprogramuje, a již nemusíte sami nic nastavovat.

Pokud máte značku Tesla, může vám Emerx nabídnout dálkový ovladač Tesla buď originální, a pokud již originál není dostupný, je možností zvolit náhradní jinak vypadající ovladač ale se stejnými funkcemi. Méně známý pro vás může být dálkový ovladač Mascom, ale nicméně podmínky jsou stejné jako u ostatních uváděných ovladačů.

Nejznámější značka?

Značka známá po celém světě si našla své místo i tady u nás. Jedná se o dálkový ovladač LG. Nemusíte shánět ovládání pouze pro televizor, nabídka je tu pro vás na audio přehrávač, DVD přehrávač nebo klimatizaci.

Ovládejte vše z pohodlí domova a vybírejte ovladače šité vám na míru s Emerx.