Zvláště rodiče malých dětí, ale také alergici, si přejí mít doma čisto, aby bylo jejich zdraví co nejlepší. Zajímavé a neuvěřitelné zároveň je, že doma vdechujeme asi 8x více nečistot, než je tomu venku. A to bez ohledu, zda žijeme na vesnici, nebo ve městě. Naštěstí rekuperace vzduchu nás umí zbavit téměř všech nečistot.

více v článku...

Důvody, které vás přesvědčí o příznivém vlivu rekuperace

Rekuperace do bytu má své nesporné přednosti. Všechny potěší, že díky ní ušetří za energie na vytápění. Aniž byste museli myslet na větrání a realizovat jej, rekuperace větrá automaticky, tiše, bez jakéhokoli omezení vás v interiéru. Díky eliminaci větrání okny a dveřmi ušetříte až 70 % nákladů na vytápění.

Už vás nebude trápit, že jste se některý den nedostali ven. Doma budete mít čerstvý a čistý vzduch, jako byste se pohybovali venku. Budete moci trávit čas tak, jak budete chtít nebo potřebovat, a přitom budete mít čerstvý vzduch o stabilní teplotě.

Rekuperační jednotky lidem vyřeší i starosti s hromaděním vlhkosti a vznikem plísní na stěnách. V koupelně ani v kuchyni, kde bývají rády a často, se s nimi díky rekuperaci nesetkáte. Hlídání teploty i přiměřené vlhkosti bude vašemu zdraví prospěšné. Stejně tak automatické a pravidelné odvětrávání ochrání vaše plíce před případným radonem, jež se může dostávat do nemovitostí z jejich podloží.

Rekuperace odfiltruje až 99 % bakterií, pylu a jemného prachu. To je obrovské pozitivum především pro lidi s alergiemi. S velkou pravděpodobností se jim zkvalitní život, zlepší zdraví.

Kvalita a hezký design rekuperací

Dnešní rekuperační jednotky, jsou kvalitní, mají obrovské přednosti a jsou vzhledově povedené. Můžete tu svou umístit do kuchyně, předsíně, šatny, technické místnosti… Všude se bude hodit.

Více na rekuperace-aldes.cz.